Doprava zdarma a 30 dní na bezplatné vrácení
Švédský design a kvalita
4,6 průměrné hodnocení s 480 000+ recenzí
Hledat podle kategorie, produktu, aktivity...
Cart icon
Dámské
Pánské
Doplňky
Nabídky
Průvodci

Všeobecné podmínky

1. Obecné

Revolutionrace AB, č. org. 556938-2913, Nils Jakobsonsgatan 5D, 504 30 Borås, Švédsko (”RevolutionRace”) je společnost, která provozuje stránky www.revolutionrace.cz, dále jen “internetové stránky.” V následujících podmínkách se slovy “my”, “náš”, “naši”, a “nás” odkazuje na společnost RevolutionRace. Následující podmínky platí pro všechny objednávky podané zákazníkem (dále označovanýn jako “vy”) s námi.

Chcete-li nás kontaktovat, doporučujeme, abyste se obrátili na zákaznický servis, emailem na adrese support@revolutionrace.cz.

Používáním našich internetových stránek a/nebo podáním objednávky souhlasíte s tím, že budete dodržovat podmínky uvedené v tomto dokumentu (označované jako “podmínky”). Před podáním objednávky se ujistěte, že jste si podmínky přečetli a porozuměli jim.

Chcete-li nakupovat zboží na našich internetových stránkách, musíte mít nejméně 18 let.

Vaše soukromí bereme vážně a je pro nás důležité, abychom zabezpečili vaše osobní údaje. Osobní údaje vždy zpracováváme v souladu s platnými zákony a naše zásady ochrany soukromí byly aktualizovány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR), které vstoupilo v platnost 25. května 2018. Chcete-li získat přístup k těmto zásadám a získat další informace o způsobu zpracování vašich osobních údajů, přečtěte si prosím naše zásady ochrany soukromí.

Pokud je na našich internetových stránkách uveden jakýkoli výrobek, nutně to neznamená, že je daný výrobek k dispozici, ani není zaručeno, že je tento výrobek k dispozici vždy. Vyhrazujeme si právo kdykoli prodej jakéhokoli výrobku ukončit.

Vyhrazujeme si právo bez předchozího upozornění podle potřeby podmínky kdykoli změnit. Verze podmínek, která platí pro vaši objednávku, je verze, která byla k dispozici na internetových stránkách v době, kdy jste objednávku podali.
 


2. Ceny

Ceny uvedené na našich internetových stránkách jsou v souladu se zákonem včetně DPH.

Náklady na doručení a dodací lhůty u různých způsobů dodání jsou jasně uvedeny při provedení platby. Pokud vaši objednávku nemůžeme doručit v rámci jedné dodávky, ale musíme ji rozdělit do několika zásilek, za následné dodávky nebudeme účtovat žádné další poplatky.

Snížené ceny se vztahují pouze na výrobky, které jsou v akci a na skladě. Akční nabídky a zlevněné zboží nelze kombinovat se slevovými kódy. Pokud byl slevový kód aktivován v kombinaci s jiným slevovým kódem nebo s jedním a více již zlevněných výrobků, čímž by dále došlo ke snížení ceny výrobku, má společnost RevolutionRace právo účtovat zákazníkovi odpovídající částku. Vyhrazujeme si právo kdykoli a bez upozornění speciální nabídky a slevy zrušit.

Vyhrazujeme si právo na stornování objednávek za zjevně nesprávné ceny. Zjevně nesprávné ceny mohou znamenat (mimo jiné) nesprávně snížené ceny v rámci akce nebo položky uvedené bez ceny/zdarma. Společnost RevolutionRace má vždy právo objednávky, které obsahují zjevně nesprávné ceny, stornovat. Zákazník pak může podat novou objednávku se správnou cenou.
 


3. Způsoby platby

Našim zákazníkům nabízíme několik možností, jak objednávky uhradit, například faktury, splátky, částečnou platbu, platby kartou atd. Způsoby platby se v jednotlivých zemích liší; platební metody, které jsou k dispozici na vašem trhu, se objeví poté, co přejdete k úhradě.

Kontroly platební schopnosti
Vyhrazujeme si právo zkontrolovat u vaší aplikace platby faktur, částečné platby nebo bezhotovostní platby/platby na účet. Máme právo tyto způsoby platby odmítnout, platby omezit nebo navrhnout alternativní způsoby platby. V případě platby kreditní kartou si vyhrazujeme právo zkontrolovat platnost příslušné karty. V rámci těchto kontrol je mimo jiné ověřováno, zda máte dostatečný kladný zůstatek/finanční prostředky k uhrazení podané objednávky a/nebo zda je správná adresa kupujícího. V důsledku těchto kontrol můžeme nákupy stornovat.

Poplatky
Společnost RevolutionRace nezodpovídá za poplatky za zmeškanou zásilku, upomínací výlohy či prodlení v případě, že není platba provedena včas. Dotazy týkající se těchto záležitostí můžete podat přímo zákaznickému servisu banky Klarna.

Jiná ustanovení
Chcete-li podat objednávku, je nutné zadat platnou a správnou e-mailovou adresu. Pokud se vaše e-mailová adresa změní, musíte informovat společnost RevolutionRace. Vezměte prosím na vědomí, že společnost RevolutionRace si vyhrazuje právo zasílat na tuto e-mailovou adresu žádosti o platbu.

Chcete-li o našich platebních metodách získat další informace, prostudujte si prosím tuto část.


4. Objednávání

Objednávky můžete podávat online prostřednictvím našich internetových stránek. Pokud máte v souvislosti s objednáváním jakékoli dotazy, obraťte se prosím na náš zákaznický servis.

Jakmile objednávku podáte, pošleme vám potvrzení objednávky prostřednictvím e-mailu. Pokud z jakéhokoliv důvodu nejsme schopni vaši objednávku doručit, co nejdříve vás o této skutečnosti informujeme. Jestliže jsme již obdrželi platbu za objednávku, kterou nejsme schopni vyřídit, pokud to je možné, vrátíme příslušnou částku s použitím stejného způsobu platby, který byl použit k podání objednávky. V případě, že z jakéhokoliv důvodu musí být peníze vráceny jiným způsobem, bude vás kontaktovat zaměstnanec RevolutionRace, aby se ujistil, že lze vrácení peněz takto provést.
 


5. Uzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva je uzavřena až poté, co firma RevolutionRace potvrdí vaši objednávku a co obdržíte emailem její potvrzení. Důrazně doporučujeme, abyste si toto potvrzení objednávky uložili pro případ, že budete kontaktovat náš zákaznický servis. Svou objednávku můžete zrušit, dokud nedošlo k jejímu potvrzení ze strany RevolutionRace. Pokud je objednávka stornována, vrátíme vám veškeré peníze, které jste uhradili, nebo peníze uhrazené vydavatelem kreditní/debetní karty vaším jménem.
 


6. Dodání

Společnost RevolutionRace přistupuje k přijímání a zpracovávání objednávek s největší péčí. Vždy se snažíme vaši objednávku doručit v souladu s vámi zvolenou možností dodání. V okamžiku podání objednávky musíte uvést správnou a úplnou adresu; po dokončení nákupu nemůžeme zaručit možnost změny těchto údajů. Za jakékoli chyby v dodávce z důvodu chybějících informací nebo chyb v dodací adrese uvedené v rámci objednávky zodpovídá výhradně zákazník. Dostupné způsoby doručení pro každý jednotlivý trh najdete, přejdete-li při dokončení objednávky k úhradě nebo ve spodní části našich internetových stránek.

Společnost RevolutionRace se snaží objednávky odeslat co nejdříve a v pořadí, v jakém je přijme, s výjimkou zemí, kde nabízíme možnost doručení "expresní objednávky". Označíte-li některou objednávku jako "expresní", bude jí dána přednost a bude vyřízena před ostatními dodávkami. Aktuální dodací lhůty u standardního dodání a expresních objednávek můžete najít při dokončení objednávky, když přejdete k úhradě, kde také můžete zvolit možnost doručení, které dáváte přednost. I když se snažíme objednávky doručit v dodacích lhůtách stanovených pro každý způsob doručení, dodání může kvůli nepředvídaným událostem trvat déle. Během slevových akcí a období s vysokým objemem objednávek nemůžeme zaručit doručení v běžné dodací lhůtě. Pokud se doručení vaší objednávky zpozdí a toto zpoždění má na vás jako na kupujícího zásadní dopad, máte právo nákup zrušit. Není-li zásilka přijata na místě dodání, bude automaticky registrována jako nevyzvednutá; společnost RevolutionRace má za nevyzvednuté zásilky právo účtovat manipulační poplatek vevýši 400 Kč.

Pokud máte dotazy týkající se dodání, obraťte se prosím na zákaznický servis.


7. Poškození během přepravy

V případě, že během přepravy dojde k jakékoli škodě, je třeba ihned po jejím zjištění uvědomit zákaznický servis, a to nejpozději do 2 dnů od obdržení nebo vyzvednutí balíku(ů). Zdokumentujte prosím škody prostřednictvím fotografií a zašlete je našemu zákaznickému servisu. Poté, co se se zákaznickým servisem, který uznal vznik škody během přepravy a schválil váš nárok, domluvíte, zašleme vám náhradní zboží, pokud je k dispozici a na skladě. 


8. Výměny

RevolutionRace nabízí bezplatné výměny produktů za předpokladu, že vyměněný produkt je stejného modelu jako vrácená položka. To znamená, že můžete vyměnit pouze barvu nebo velikost u původně objednaného produktu. Pokud chcete produkt vyměnit za jiný model, musíte produkt vrátit a zadat novou objednávku.

Zboží máte právo vyměnit do 30 dnů od jeho obdržení, avšak za předpokladu, že jsou všechny výrobky vráceny ve stejném stavu, v jakém jste je obdrželi v okamžiku doručení. To znamená, že zboží nesmí být poškozeno, ušpiněno, vypráno, upraveno ani nošeno (kromě vyzkoušení), přičemž musí zůstat připevněny a nedotčeny všechny štítky a visačky(je-li to relevantní).

Udejte prosím o náhradním zboží, které si přejete, písemně jasné informace v přiloženém formuláři pro vrácení zboží. Vyberte si prosím na našich internetových stránkách zboží, které je na skladě, a ve správné velikosti. Pokud je vybraný náhradní výrobek vyprodán nebo není k dispozici, bude objednávka zpracována jako vrácení zboží; v formuláři pro vrácení zboží můžete uvést až tři (3) různé náhradní výrobky.

Výměna je bezplatná pouze v případě, že použijete přiložený předplacený štítek pro vrácení zboží; tento štítek musí být bezpečně nalepen na vrácenou zásilku. Odešlete zpětnou zásilku prostřednictvím dopravce uvedeného na štítku pro vrácení zboží. Vrácená zásilka nesmí být odeslána přímo do poštovní schránky, neboť tyto balíky nebudou doručeny správně, a proto nebudou společností RevolutionRace vyměněny; ujistěte se prosím o tom, že jste použili dopravce uvedeného na štítku pro vrácení zboží. Nezapomeňte si ponechat doručenku s číslem zásilky, kterou obdržíte po předání balíku dopravci; tento dokument prokazuje, že jste nám zásilku poslali zpět a umožňuje vám ji sledovat. Jakmile vrácenou zásilku obdržíme, budeme potřebovat 3 - 5 dní na vyřízení a odeslání náhradního zboží. Ke každé objednávce je zahrnuta jedna bezplatná výměna. Chcete-li uskutečnit více než jednu výměnu na objednávku, máme právo vám za každou další výměnu účtovat manipulační poplatek 155 Kč.

Vaše platba nebude při výměně produktů upravena, bez ohledu na to, jaký způsob platby jste pro nákup vybrali.


9. Právo na odstoupení od smlouvy / vrácení zboží

Objednávku máte právo zrušit bez uvedení důvodu. Toto právo na odstoupení od smlouvy můžete uplatnit do 30 dnů od okamžiku obdržení objednávky. Chcete-li své právo na odstoupení od smlouvy uplatnit, musíte nám doručit jasnou a přímou zprávu o vašem rozhodnutí objednávku zrušit; pokyny o tom, jak nás můžete kontaktovat, jsou uvedeny v našich kontaktních informacích. Musíte uvést své jméno, adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu, číslo objednávky a další informace, které mohou být potřebné k tomu, abychom mohli vrácení zboží vyřídit. Abyste měli čas na uplatnění práva na odstoupení od smlouvy, stačí, když nám před vypršením lhůty k vrácení zboží pošlete zprávu, že máte v úmyslu toto právo uplatnit.

Zboží nám musíte vrátit bez zbytečného odkladu a nejpozději do čtrnácti dnů (14) ode dne, kdy jste nás informoval o svém rozhodnutí objednávku zrušit. Odstoupení od smlouvy bude vyhověno, pokud zboží odešlete zpět před vypršením této 14denní lhůty.

Společnost RevolutionRace zaručuje vrácení peněz v plné výši za předpokladu, že jsou všechny položky vráceny ve stejném stavu, v jakém vám byly dodány. To znamená, že zboží nesmí být poškozeno, ušpiněno, vypráno, upraveno ani nošeno (kromě vyzkoušení), přičemž musí (v relevantních případech) zůstat připevněny a nedotčeny všechny štítky a visačky.

V případě, že se hodnota zboží snížila a že bylo takové snížení hodnoty způsobeno tím, že jste jako zákazník se zbožím manipulovali ve větším rozsahu než bylo nutné pro určení jeho vlastností a funkcí, uděláme srážku odpovídající poklesu hodnoty.

Všechny naše zásilky obsahují předtištěný formulář k vrácení zboží, který můžete použít v případě, že chcete jednu nebo více položek vrátit. Chcete-li některou položku vrátit, vyplňte prosím formulář a vložte jej do vracené zásilky. Výměna je bezplatná pouze v případě, že použijete přiložený předplacený štítek pro vrácení zboží; tento štítek musí být bezpečně nalepen na vrácenou zásilku. Odešlete zpětnou zásilku prostřednictvím dopravce uvedeného na štítku pro vrácení zboží. Vrácená zásilka nesmí být odeslána přímo do poštovní schránky, neboť tyto balíky nebudou doručeny správně, a proto nebudou společností RevolutionRace vyměněny; ujistěte se prosím o tom, že jste použili dopravce uvedeného na štítku pro vrácení zboží. Nezapomeňte si ponechat doručenku s číslem zásilky, kterou obdržíte po předání balíku dopravci; tento dokument prokazuje, že jste nám zásilku poslali zpět a umožňuje vám ji sledovat. Další informace o postupu vrácení lze najít na formuláři pro vrácení zboží.

Poté, co jste zboží od nás obdrželi, zodpovídáte za stav všech výrobků vy. To znamená, že vy jako zákazník jste také zodpovědní za stav zboží během přepravy zpět k nám. Doporučujeme, abyste všechny položky dobře a bezpečně zabalili tak, aby během přepravy zpět zboží neutrpělo škody. Společnost RevolutionRace není povinna vyplatit zákazníkovi náhradu škod za vrácené zboží v případě, že během přepravy dojde k rozsáhlým škodám.

Rozhodnete-li se uplatnit své právo na odstoupení od smlouvy, vrátíme vám peníze ve výši ceny zboží v rámci vaší objednávky včetně nákladů na standardní doručení. K vrácení peněz dojde bez zbytečného odkladu a nejpozději do 10 dní ode dne, kdy jsme byli informováni o vašem rozhodnutí objednávku zrušit. Máme však právo vrácení peněz odložit, dokud neobdržíme zboží, které má být vráceno, nebo dokud nepředložíte důkaz, že zboží bylo vráceno, podle toho, co nastane dříve. K vrácení peněz dojde s použitím stejného způsobu platby, který byl použit u původní objednávky, pokud jste se s námi výslovně nedohodli na jiné metodě. Pokud jsou splněny výše uvedené podmínky, za vrácení peněz vám nebude účtován žádný poplatek.

Pokud není dodržena zde uvedená lhůta k vrácení zboží, máme právo zákazníkovi účtovat poplatky z prodlení ve výši 500 Kč.

Nejsou-li zákazníkem při vrácení zboží splněny podmínky uvedené v bodu 9, máme kromě snížení částky, která mu má být vracena, o částku odpovídající míře snížení hodnoty vraceného zboží právo zákazníkovi vyúčtovat poplatek za neoprávněné vrácení zboží ve výši 400 Kč.


10. Nároky v souvislosti s vadným výrobkem

Ze zákona máte právo reklamovat výrobek kvůli vadě. Pokud jste obdrželi poškozený nebo vadný výrobek, obraťte se prosím na náš zákaznický servis. Vezměte prosím na vědomí, že nás o závadě nebo chybě musíte informovat "v přiměřené době" poté, co jste ji zjistili. Pokud nárok uplatníte do dvou měsíců od jejího zjištění, bude to považováno za přiměřenou dobu. Pokud jste nárok neuplatnili do tří let od obdržení výrobku, váš nárok na uplatnění záruky zaniká.

Nároky, které bývají běžně uznány, jsou například zjevná vada materiálu či chybějící švy, nesprávně přišité kapsy nebo pokažené zipy.

Příklady případů, které nebývají uznány v rámci záruky: oděv z vlny či polyesteru s uzlíčky v přízi, nepřirozeně rychlé opotřebení oděvů, vyblednutí potisků na oděvech v důsledku praní atd.

Pokud si nejste jisti, zda lze problém, který u vašeho oděvu nastal, považovat za vadu, obraťte se prosím na zákaznický servis.

Je-li vada zboží zákaznickým servisem uznána, zajistíme na naše náklady zpáteční dopravu, pokud použijete dodaný předplacený štítek pro vrácení zboží. Vyplňte prosím přiložený formulář pro vrácení zboží. Pokud již předplacený štítek pro vrácení zboží nemáte, obraťte se prosím na zákaznický servis. V případě, že je nárok schválen, budete v souvislosti s vadou odškodněni v souladu s platnými zákony a příslušnými pokyny. Všechny výrobky vrácené z důvodu uplatnění nároku kvůli vadě musí být před doručením vyprány. Jako zákazník zodpovídáte za stav doručeného zboží, tak se prosím ujistěte o tom, že jste všechny položky dobře a bezpečně zabalili. Zásilky odeslané na dobírku nebudou přijaty.
 


11. Barvy, rozměry a hmotnost

Vždy se snažíme o to, aby si zákazník mohl o vlastnostech, složení a barvách našich výrobků udělat co nejpřesnější obrázek. Barva, kterou vidíte na našich internetových stránkách, však může záviset na kalibraci obrazovky vašeho zařízení; nemůžeme proto zaručit, že vaše zařízení dokáže správně reprodukovat barvy našich výrobků.

Společnost RevolutionRace nenese zodpovědnost za barvy a vzhled našich výrobků znázorněných na obrázcích v sociálních médiích, protože tyto obrázky mohly být upraveny.

Rozměry a hmotnost uvedené u výrobků na našich internetových stránkách jsou pouze orientační. Tyto přibližné údaje vám mají poskytnout lepší představu o daném výrobku či střihu určitého oděvu; neexistuje konečná záruka, že představují skutečné rozměry oděvu, který obdržíte. Rozměry oděvu se mohou lišit v závislosti na materiálu použitém ve výrobě. Stejná velikost u různých modelů se může někdy i výrazně lišit v závislosti na návrhu, materiálech a střihu, kterým se každý z nich vyznačuje.
 


12. Naše odpovědnost

V RevolutionRace chceme, abyste byli 100% spokojeni se svým nákupem, a za tímto účelem nabízíme záruku na spokojenost zákazníků. Pokud s nákupem nejste spokojeni, můžete nám zboží vrátit; pokud vrácené zboží splní uvedené podmínky, nebudeme vám účtovat žádný poplatek.

Vyšší moc
Nejsme odpovědni za nedodržení určitých povinností stanovených v našich podmínkách, pokud je toto nedodržení způsobeno okolnostmi, které jsme nemohli ovlivnit, nebo v případě, že takové okolnosti činí dané úkony nebo plnění povinností nepřiměřeně obtížnými. K těmto okolnostem patří mimo jiné válečné činy, blokády a embarga, nepokoje, požáry, přírodní a jaderné katastrofy a/nebo sabotáž.

Naše maximální odpovědnost za případné ztráty nebo škody vzniklé v souvislosti s vaší objednávkou na našich internetových stránkách je omezena na celkovou kupní cenu uhrazenou za vaši objednávku.

Spory
Žaloby za účelem mediace ve sporech lze podávat prostřednictvím Evropské platformy pro online řešení sporů (ODR). Platforma ODR nabízí spotřebitelům a podnikům v rámci EU příležitost pokusit se řešit spory ve věci žalob v souvislosti se zbožím zakoupeným na internetu formou mimosoudního vyrovnání. Portál je navržen jako uživatelsky přívětivý interaktivní web určený k bezplatnému použití a je přístupný ve všech oficiálních jazycích EU. Používáním platformy ODR mohou spotřebitelé a podniky nalézt přiměřený prostředek k vyřešení svého sporu a poté absolvovat příslušné procesy za účelem nalezení řešení pro předmět žaloby zákazníka. Platformu ODR najdete zde: http://ec.europa.EU/ODR.
 


13. Postoupení

Společnost RevolutionRace si vyhrazuje právo postoupit nebo zastavit pohledávky z plateb třetím stranám včetně splátek, které vznikly v souvislosti s dodávkou zboží.
 


14. Platnost bodů smlouvy

Je-li jedno nebo více ustanovení této smlouvy neplatné nebo je zneplatněno soudem nebo dozorčím orgánem, zbývající ustanovení této smlouvy zůstanou nedotčena.
 


15. Držitelé práv

Všechna práva duševního vlastnictví jako například ochranné známky a autorská práva nawww.revolutionrace.cz patří Revolutionrace AB. Jakékoli použití stránek www.revolutionrace.cz nebo jejich obsahu včetně kopírování nebo uchovávání tohoto obsahu, ať už v plném rozsahu, nebo částečně, kromě případů, kdy je tak učiněno pro vaše osobní nekomerční použití, je bez výslovného souhlasu společnosti RevolutionRace zakázáno.
 


16. Informace o společnosti

Revolutionrace AB je registrována se sídlem v Borås, Švédsko.

Sídlo:
Nils Jakobsonsgatan 5D
504 30 Borås, Švédsko
IČ: 5569382913
DIČ: SE556938291301

Kontaktní informace:
Podpora RevolutionRace
Email: support@revolutionrace.cz

 

 

×