Doprava zdarma od 2500 Kč a bezplatné vrácení do 30 dnů
Švédský design a kvalita
4,6 průměrné hodnocení s 630 000+ recenzí
Hledat podle kategorie, produktu, aktivity...
icon-search
icon-my-pages
icon-icon-cart
icon-hamburger

Všeobecné podmínky

1. Obecné

Revolutionrace AB, č. org. 556938-2913, Nils Jakobsonsgatan 5D, 504 30 Borås, Švédsko (”RevolutionRace”) je společnost, která provozuje stránky www.revolutionrace.cz, dále jen “internetové stránky.” V následujících podmínkách se slovy “my”, “náš”, “naši”, a “nás” odkazuje na společnost RevolutionRace. Následující podmínky platí pro všechny objednávky podané zákazníkem (dále označovanýn jako “vy”) s námi.

Chcete-li nás kontaktovat, doporučujeme, abyste se obrátili na zákaznický servis, emailem na adrese support@revolutionrace.cz.

Používáním našich internetových stránek a/nebo podáním objednávky souhlasíte s tím, že budete dodržovat podmínky uvedené v tomto dokumentu (označované jako “podmínky”). Před podáním objednávky se ujistěte, že jste si podmínky přečetli a porozuměli jim.

Chcete-li nakupovat zboží na našich internetových stránkách, musíte mít nejméně 18 let.

Vaše soukromí bereme vážně a je pro nás důležité, abychom zabezpečili vaše osobní údaje. Osobní údaje vždy zpracováváme v souladu s platnými zákony a naše zásady ochrany soukromí byly aktualizovány v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR), které vstoupilo v platnost 25. května 2018. Chcete-li získat přístup k těmto zásadám a získat další informace o způsobu zpracování vašich osobních údajů, přečtěte si prosím naše zásady ochrany soukromí.

Pokud je na našich internetových stránkách uveden jakýkoli výrobek, nutně to neznamená, že je daný výrobek k dispozici, ani není zaručeno, že je tento výrobek k dispozici vždy. Vyhrazujeme si právo kdykoli prodej jakéhokoli výrobku ukončit.

Vyhrazujeme si právo bez předchozího upozornění podle potřeby podmínky kdykoli změnit. Verze podmínek, která platí pro vaši objednávku, je verze, která byla k dispozici na internetových stránkách v době, kdy jste objednávku podali.
 


2. Ceny

Ceny uvedené na našich internetových stránkách jsou v souladu se zákonem včetně DPH.

Náklady na doručení a dodací lhůty u různých způsobů dodání jsou jasně uvedeny při provedení platby. Pokud vaši objednávku nemůžeme doručit v rámci jedné dodávky, ale musíme ji rozdělit do několika zásilek, za následné dodávky nebudeme účtovat žádné další poplatky.

Snížené ceny se vztahují pouze na výrobky, které jsou v akci a na skladě. Akční nabídky a zlevněné zboží nelze kombinovat se slevovými kódy. Pokud byl slevový kód aktivován v kombinaci s jiným slevovým kódem nebo s jedním a více již zlevněných výrobků, čímž by dále došlo ke snížení ceny výrobku, má společnost RevolutionRace právo účtovat zákazníkovi odpovídající částku. Vyhrazujeme si právo kdykoli a bez upozornění speciální nabídky a slevy zrušit.

Vyhrazujeme si právo na stornování objednávek za zjevně nesprávné ceny. Zjevně nesprávné ceny mohou znamenat (mimo jiné) nesprávně snížené ceny v rámci akce nebo položky uvedené bez ceny/zdarma. Společnost RevolutionRace má vždy právo objednávky, které obsahují zjevně nesprávné ceny, stornovat. Zákazník pak může podat novou objednávku se správnou cenou.
 


3. Způsoby platby

Našim zákazníkům nabízíme několik možností, jak objednávky uhradit, například faktury, splátky, částečnou platbu, platby kartou atd. Způsoby platby se v jednotlivých zemích liší; platební metody, které jsou k dispozici na vašem trhu, se objeví poté, co přejdete k úhradě.

Kontroly platební schopnosti
Vyhrazujeme si právo zkontrolovat u vaší aplikace platby faktur, částečné platby nebo bezhotovostní platby/platby na účet. Máme právo tyto způsoby platby odmítnout, platby omezit nebo navrhnout alternativní způsoby platby. V případě platby kreditní kartou si vyhrazujeme právo zkontrolovat platnost příslušné karty. V rámci těchto kontrol je mimo jiné ověřováno, zda máte dostatečný kladný zůstatek/finanční prostředky k uhrazení podané objednávky a/nebo zda je správná adresa kupujícího. V důsledku těchto kontrol můžeme nákupy stornovat.

Poplatky
Společnost RevolutionRace nezodpovídá za poplatky za zmeškanou zásilku, upomínací výlohy či prodlení v případě, že není platba provedena včas. Dotazy týkající se těchto záležitostí můžete podat přímo zákaznickému servisu banky Klarna.

Jiná ustanovení
Chcete-li podat objednávku, je nutné zadat platnou a správnou e-mailovou adresu. Pokud se vaše e-mailová adresa změní, musíte informovat společnost RevolutionRace. Vezměte prosím na vědomí, že společnost RevolutionRace si vyhrazuje právo zasílat na tuto e-mailovou adresu žádosti o platbu.

Chcete-li o našich platebních metodách získat další informace, prostudujte si prosím tuto část.


4. Objednávání

Objednávky můžete podávat online prostřednictvím našich internetových stránek. Pokud máte v souvislosti s objednáváním jakékoli dotazy, obraťte se prosím na náš zákaznický servis.

Jakmile objednávku podáte, pošleme vám potvrzení objednávky prostřednictvím e-mailu. Pokud z jakéhokoliv důvodu nejsme schopni vaši objednávku doručit, co nejdříve vás o této skutečnosti informujeme. Jestliže jsme již obdrželi platbu za objednávku, kterou nejsme schopni vyřídit, pokud to je možné, vrátíme příslušnou částku s použitím stejného způsobu platby, který byl použit k podání objednávky. V případě, že z jakéhokoliv důvodu musí být peníze vráceny jiným způsobem, bude vás kontaktovat zaměstnanec RevolutionRace, aby se ujistil, že lze vrácení peněz takto provést.
 


5. Uzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva je uzavřena až poté, co firma RevolutionRace potvrdí vaši objednávku a co obdržíte emailem její potvrzení. Důrazně doporučujeme, abyste si toto potvrzení objednávky uložili pro případ, že budete kontaktovat náš zákaznický servis. Svou objednávku můžete zrušit, dokud nedošlo k jejímu potvrzení ze strany RevolutionRace. Pokud je objednávka stornována, vrátíme vám veškeré peníze, které jste uhradili, nebo peníze uhrazené vydavatelem kreditní/debetní karty vaším jménem.
 


6. Dodání

Společnost RevolutionRace přistupuje k přijímání a zpracovávání objednávek s největší péčí. Vždy se snažíme vaši objednávku doručit v souladu s vámi zvolenou možností dodání. V okamžiku podání objednávky musíte uvést správnou a úplnou adresu; po dokončení nákupu nemůžeme zaručit možnost změny těchto údajů. Za jakékoli chyby v dodávce z důvodu chybějících informací nebo chyb v dodací adrese uvedené v rámci objednávky zodpovídá výhradně zákazník. Dostupné způsoby doručení pro každý jednotlivý trh najdete, přejdete-li při dokončení objednávky k úhradě nebo ve spodní části našich internetových stránek.

Společnost RevolutionRace se snaží objednávky odeslat co nejdříve a v pořadí, v jakém je přijme, s výjimkou zemí, kde nabízíme možnost doručení "expresní objednávky". Označíte-li některou objednávku jako "expresní", bude jí dána přednost a bude vyřízena před ostatními dodávkami. Aktuální dodací lhůty u standardního dodání a expresních objednávek můžete najít při dokončení objednávky, když přejdete k úhradě, kde také můžete zvolit možnost doručení, které dáváte přednost. I když se snažíme objednávky doručit v dodacích lhůtách stanovených pro každý způsob doručení, dodání může kvůli nepředvídaným událostem trvat déle. Během slevových akcí a období s vysokým objemem objednávek nemůžeme zaručit doručení v běžné dodací lhůtě. Pokud se doručení vaší objednávky zpozdí a toto zpoždění má na vás jako na kupujícího zásadní dopad, máte právo nákup zrušit. Není-li zásilka přijata na místě dodání, bude automaticky registrována jako nevyzvednutá; společnost RevolutionRace má za nevyzvednuté zásilky právo účtovat manipulační poplatek vevýši 400 Kč.

Pokud máte dotazy týkající se dodání, obraťte se prosím na zákaznický servis.


7. Poškození během přepravy

V případě, že během přepravy dojde k jakékoli škodě, je třeba ihned po jejím zjištění uvědomit zákaznický servis, a to nejpozději do 2 dnů od obdržení nebo vyzvednutí balíku(ů). Zdokumentujte prosím škody prostřednictvím fotografií a zašlete je našemu zákaznickému servisu. Poté, co se se zákaznickým servisem, který uznal vznik škody během přepravy a schválil váš nárok, domluvíte, zašleme vám náhradní zboží, pokud je k dispozici a na skladě. 


8. Výměny

RevolutionRace uplatňuje bezplatné výměny produktů za předpokladu, že náhradní produkt je stejného modelu jako originální produkt. To znamená, že můžete změnit pouze velikost produktu, který jste si původně objednali. Pokud chcete přejít na jinou barvu nebo model, musíte místo toho vrátit produkt a zadat novou objednávku.
 
Máte právo na výměnu zboží do 30 dnů od obdržení objednávky za předpokladu, že všechny položky budou vráceny ve stejném stavu, v jakém byly při dodání. To znamená, že zboží nesmí být poškozené, znečištěné, vyprané, pozměněné nebo opotřebované (jinak než na vyzkoušení) a že visačky a štítky jsou neporušené.

Pro bezplatnou výměnu je nutné použít přiložení předplaceni štítek. Nalepte štítek na zpáteční balíček a předejte jej dopravci uvedenému na štítku. Vrácený balíček nesmí být vložen přímo do poštovní schránky, protože tyto balíčky nedorazí a nejsou tedy nahrazeny RevolutionRace. Uložte si potvrzení o vrácení se sledovacím číslem, které obdržíte od dopravce, abyste mohli prokázat, že jste nám odeslali balíček, a mohli zásilku sledovat. Jakmile obdržíme vrácený balíček, máme lhůtu pro zpracování 3–5 dnů, než vám bude zasláno náhradní zboží. Každá objednávka zahrnuje bezplatnou výměnu. Pokud chcete provést více než jednu výměnu na objednávku, máme právo účtovat manipulační poplatek odpovídající 155 Kč.

Vaše platba nebude při výměně produktů upravena, bez ohledu na to, jaký způsob platby jste pro nákup vybrali.


9. Právo na odstoupení od smlouvy / vrácení zboží

Máte právo zrušit objednávku bez udání důvodu. Uplatňujeme 30denní právo na odstoupení od smlouvy, které začíná okamžikem přijetí objednávky. Pokud chcete uplatnit své právo na zrušení, musíte nám zaslat jasnou zprávu o svém rozhodnutí zrušit objednávku, viz kontaktní údaje dole. Musíte uvést své jméno, adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu, číslo objednávky a další informace, které pro nás mohou být důležité při vyřizování vašeho vrácení. Abyste své právo na odstoupení od smlouvy uplatnili včas, stačí, když nám před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy zašlete svou zprávu, že máte v úmyslu uplatnit své právo na odstoupení od smlouvy. 
 
Zboží nám musíte vrátit bez zbytečného odkladu a nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jste nám oznámili své rozhodnutí zrušit objednávku. Lhůta na rozmyšlenou se považuje za dodrženou, pokud odešlete položku zpět před uplynutím této čtrnáctidenní lhůty.
 
RevolutionRace garantuje plnou náhradu za vrácené zboží za předpokladu, že veškeré zboží bude vráceno ve stejném stavu, v jakém vám bylo doručeno. To znamená, že zboží nesmí být poškozené, znečištěné, vyprané, pozměněné nebo opotřebované (jinak než na vyzkoušení) a že visačky a štítky jsou neporušené.
 
V rozsahu, ve kterém došlo ke snížení hodnoty zboží a toto snížení hodnoty je způsobeno tím, že jste jako zákazník se zbožím nakládali ve větším rozsahu, než bylo nutné ke zjištění vlastností a funkce zboží, provede srážku odpovídající snížení hodnoty.
 
Pokud chcete vrátit jednu nebo více položek, použijte naši digitální pokladnu pro vrácení. Pro bezplatné vrácení je nutné použít přiložení předplaceni štítek na vrácení, která musí být nalepena na zpětném balíčku. Odevzdejte zpáteční balíček dopravci uvedení na štítku. Vrácený balíček nesmí být vložen přímo do poštovní schránky, protože tyto balíčky nedorazí a nejsou tedy nahrazeny RevolutionRace. Uložte si potvrzení o vrácení se sledovacím číslem, které obdržíte od svého dopravce, abyste mohli prokázat, že jste nám odeslali balíček, a mohli zásilku sledovat. Informace o postupech naleznete také na formuláři pro vrácení.
 
Jste odpovědní za stav položky poté, co ji od nás obdržíte. To znamená, že vy jako zákazník odpovídáte i za zboží při zpětné přepravě. Doporučujeme tedy věc dobře zabalit, aby se věc při přepravě k nám nepoškodila. Společnost RevolutionRace není povinna uhradit zákazníkovi vrácený předmět, pokud došlo na vráceném předmětu během přepravy zpět k rozsáhlému poškození při přepravě.
 
Pokud se rozhodnete uplatnit své právo na odstoupení od smlouvy, vrátíme vám náklady na položku (položky), včetně nákladů na standardní doručení, bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 10 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o vaší rozhodnutí o zrušení vaší objednávky. Máme však právo zadržet vrácení peněz, dokud od vás neobdržíme položku zpět nebo dokud nepředložíte důkaz, že jste položku vrátili, podle toho, co nastane dříve. Pro vrácení peněz použijeme stejný platební prostředek, který jste sami použili pro počáteční transakci, pokud jste se s námi výslovně nedohodli jinak. V každém případě vás vrácení peněz nebude nic stát.

Pokud nebudou dodrženy lhůty pro vrácení zboží, máme právo účtovat zákazníkovi poplatek za prodlení ve výši 500 Kč.

Pokud zákazník při vrácení zboží nesplní podmínky v bodě 9, máme kromě snížení hodnoty zboží právo účtovat zákazníkovi poplatek za neoprávněné vrácení ve výši 400 Kč.


10. Nároky v souvislosti s vadným výrobkem

Ze zákona máte právo reklamovat výrobek kvůli vadě. Pokud jste obdrželi poškozený nebo vadný výrobek, obraťte se prosím na náš zákaznický servis. Vezměte prosím na vědomí, že nás o závadě nebo chybě musíte informovat "v přiměřené době" poté, co jste ji zjistili. Pokud nárok uplatníte do dvou měsíců od jejího zjištění, bude to považováno za přiměřenou dobu. Pokud jste nárok neuplatnili do tří let od obdržení výrobku, váš nárok na uplatnění záruky zaniká.

Nároky, které bývají běžně uznány, jsou například zjevná vada materiálu či chybějící švy, nesprávně přišité kapsy nebo pokažené zipy.

Příklady případů, které nebývají uznány v rámci záruky: oděv z vlny či polyesteru s uzlíčky v přízi, nepřirozeně rychlé opotřebení oděvů, vyblednutí potisků na oděvech v důsledku praní atd.

Pokud si nejste jisti, zda lze problém, který u vašeho oděvu nastal, považovat za vadu, obraťte se prosím na zákaznický servis.

Je-li vada zboží zákaznickým servisem uznána, zajistíme na naše náklady zpáteční dopravu, pokud použijete dodaný předplacený štítek pro vrácení zboží. Vyplňte prosím přiložený formulář pro vrácení zboží. Pokud již předplacený štítek pro vrácení zboží nemáte, obraťte se prosím na zákaznický servis. V případě, že je nárok schválen, budete v souvislosti s vadou odškodněni v souladu s platnými zákony a příslušnými pokyny. Všechny výrobky vrácené z důvodu uplatnění nároku kvůli vadě musí být před doručením vyprány. Jako zákazník zodpovídáte za stav doručeného zboží, tak se prosím ujistěte o tom, že jste všechny položky dobře a bezpečně zabalili. Zásilky odeslané na dobírku nebudou přijaty.
 


11. Digitální produkty

Tyto obchodní podmínky se vztahují na digitální dárkové karty RevolutionRace (dále jen „dárkové karty“) zakoupené prostřednictvím našeho obchodního partnera Retain24 na revolutionrace.cz. Zakoupením nebo použitím dárkových karet zákazník (dále jen „vy“) souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

Ceny a platba
Dárkové karty lze zakoupit a použít pouze online na našich webových stránkách. Vaše platba je zpracována a odeslána ve spolupráci s naším obchodním partnerem Retain24 a platební metodou, kterou jste zvolili při dokončení nákupu. Cena dárkového poukazu je shodná s hodnotou uvedenou při nákupu dárkového poukazu. Neexistují žádné další náklady.

Jakékoli slevy a akce, které platí na webu v době nákupu, se nevztahují na dárkové karty. Dárkovou kartu po nákupu však lze použít jako platbu při nákupu produktů, které jsou zlevněné nebo ve výprodeji. Dárkovou kartu nelze použít jako platbu za jinou dárkovou kartu.

V případě, že hodnota objednávky přesáhne hodnotu dárkové karty, lze nákup zkombinovat s jinou z našich dostupných platebních metod na zbývající částku. Dárkovou kartu nelze vyměnit za hotovost, dárková karta slouží jako platební prostředek na našem webu.

Právo na odstoupení od smlouvy a vrácení
Na naše dárkové karty uplatňujeme stejné právo na zrušení a vrácení jako na naše fyzické zboží, 30denní právo na zrušení a vrácení, které začíná okamžikem přijetí objednávky. Přečtěte si více o našich podmínkách v souvislosti s právem na zrušení a vrácení výše pod bodem 9.

Při vracení zboží zakoupeného pomocí dárkové karty platí: hodnota vráceného zboží je vrácena na dárkovou kartu, pokud byla použita při nákupu. Všimněte si, že vrácení peněz lze provést několika způsoby, pokud byl použit více než jeden způsob platby, například částečné vrácení peněz lze provést jak na karty, tak na dárkové karty.

Doba platnosti
Naše dárkové karty mají platnost 2 roky od zakoupení. Čas nákupu znamená čas, kdy byla dárková karta zakoupena poprvé. Pokud jste následně dárkovou kartu vrátili a poté obdrželi peníze zpět, stále platí doba platnosti, která byla uvedena při prvním obdržení dárkové karty.


12. Barvy, rozměry a hmotnost

Vždy se snažíme o to, aby si zákazník mohl o vlastnostech, složení a barvách našich výrobků udělat co nejpřesnější obrázek. Barva, kterou vidíte na našich internetových stránkách, však může záviset na kalibraci obrazovky vašeho zařízení; nemůžeme proto zaručit, že vaše zařízení dokáže správně reprodukovat barvy našich výrobků.

Společnost RevolutionRace nenese zodpovědnost za barvy a vzhled našich výrobků znázorněných na obrázcích v sociálních médiích, protože tyto obrázky mohly být upraveny.

Rozměry a hmotnost uvedené u výrobků na našich internetových stránkách jsou pouze orientační. Tyto přibližné údaje vám mají poskytnout lepší představu o daném výrobku či střihu určitého oděvu; neexistuje konečná záruka, že představují skutečné rozměry oděvu, který obdržíte. Rozměry oděvu se mohou lišit v závislosti na materiálu použitém ve výrobě. Stejná velikost u různých modelů se může někdy i výrazně lišit v závislosti na návrhu, materiálech a střihu, kterým se každý z nich vyznačuje.
 


13. Naše odpovědnost

V RevolutionRace chceme, abyste byli 100% spokojeni se svým nákupem, a za tímto účelem nabízíme záruku na spokojenost zákazníků. Pokud s nákupem nejste spokojeni, můžete nám zboží vrátit; pokud vrácené zboží splní uvedené podmínky, nebudeme vám účtovat žádný poplatek.

Vyšší moc
Nejsme odpovědni za nedodržení určitých povinností stanovených v našich podmínkách, pokud je toto nedodržení způsobeno okolnostmi, které jsme nemohli ovlivnit, nebo v případě, že takové okolnosti činí dané úkony nebo plnění povinností nepřiměřeně obtížnými. K těmto okolnostem patří mimo jiné válečné činy, blokády a embarga, nepokoje, požáry, přírodní a jaderné katastrofy a/nebo sabotáž.

Naše maximální odpovědnost za případné ztráty nebo škody vzniklé v souvislosti s vaší objednávkou na našich internetových stránkách je omezena na celkovou kupní cenu uhrazenou za vaši objednávku.

Spory
Žaloby za účelem mediace ve sporech lze podávat prostřednictvím Evropské platformy pro online řešení sporů (ODR). Platforma ODR nabízí spotřebitelům a podnikům v rámci EU příležitost pokusit se řešit spory ve věci žalob v souvislosti se zbožím zakoupeným na internetu formou mimosoudního vyrovnání. Portál je navržen jako uživatelsky přívětivý interaktivní web určený k bezplatnému použití a je přístupný ve všech oficiálních jazycích EU. Používáním platformy ODR mohou spotřebitelé a podniky nalézt přiměřený prostředek k vyřešení svého sporu a poté absolvovat příslušné procesy za účelem nalezení řešení pro předmět žaloby zákazníka. Platformu ODR najdete zde: http://ec.europa.EU/ODR.
 


14. Postoupení

Společnost RevolutionRace si vyhrazuje právo postoupit nebo zastavit pohledávky z plateb třetím stranám včetně splátek, které vznikly v souvislosti s dodávkou zboží.
 


15. Platnost bodů smlouvy

Je-li jedno nebo více ustanovení této smlouvy neplatné nebo je zneplatněno soudem nebo dozorčím orgánem, zbývající ustanovení této smlouvy zůstanou nedotčena.
 


16. Držitelé práv

Všechna práva duševního vlastnictví jako například ochranné známky a autorská práva nawww.revolutionrace.cz patří Revolutionrace AB. Jakékoli použití stránek www.revolutionrace.cz nebo jejich obsahu včetně kopírování nebo uchovávání tohoto obsahu, ať už v plném rozsahu, nebo částečně, kromě případů, kdy je tak učiněno pro vaše osobní nekomerční použití, je bez výslovného souhlasu společnosti RevolutionRace zakázáno.
 


17. Informace o společnosti

Revolutionrace AB je registrována se sídlem v Borås, Švédsko.

Sídlo:
Nils Jakobsonsgatan 5D
504 30 Borås, Švédsko
IČ: 5569382913
DIČ: SE556938291301

Kontaktní informace:
Podpora RevolutionRace
Email: support@revolutionrace.cz

 

 

×