Doprava zdarma od 2500 Kč a bezplatné vrácení do 30 dnů
Švédský design a kvalita
4,6 průměrné hodnocení s 620 000+ recenzí
Cart icon
image

Dárková karta RevolutionRace

Dárková karta RevolutionRace

Máte chuť někoho z vašich blízkých rozmazlit, ale nejste si jisti, co by nejvíce ocenili? Věnujte jim dárkový poukaz a šťastlivci si mohou s radostí vybírat z našeho širokého sortimentu outdoorového vybavení, batohů a bot! Máme něco pro každého – začátečníky i outdoorové experty „kteří mají všechno“.

Dárková karta od RevolutionRace je perfektním dárkem k něčím narozeninám, ke Dni matek nebo otců, jako vánoční dárek, nebo když máte chuť někomu ukázat trochu extra vděčnosti.

Kupte si dárkovou kartu
Jak to funguje?
  • Vyberte částku, kterou chcete darovat, a přidejte pozdrav pro příjemce. Psst... nezapomeňte příjemci uvést, kdo jste jako odesílatel!

  • Dokončete svůj nákup! Příjemce poté obdrží dárkovou kartu e-mailem přímo jemu. Dodržujte, prosím, čas potřebný k obdržení dárkové karty se může lišit.

  • Zvolili jste doručení dárkové karty na vaši e-mailovou adresu? Nyní se můžete rozhodnout, zda si jej vytisknete a osobně doručíte příjemci, nebo mu e-mail přepošlete.

  • Dárková karta je platná dva roky ode dne zakoupení a platí na celý sortiment RevolutionRace!

PS: Vrácení peněz na dárkovou kartu po vrácení bude provedeno na e-mailovou adresu uvedenou zde na stránce dárkové karty, nikoli na e-mailovou adresu uvedenou v pokladně.

FAQ
×