Hledat podle kategorie, produktu, aktivity...

Kdy je Black Friday?

Black Friday je velká nákupní příležitost, která přichází v pátek po americkém svátku Díkůvzdání - čtvrtý pátek v listopadu. V roce 2021 se Black Friday uskuteční v pátek 26. listopadu. 

Co je Black Week?

Black Week je název pro prodloužený Black Friday, kdy speciální nabídky trvají celý týden. Pondělí po Black Friday bylo pojmenováno Cyber Monday a obvykle také nabízí mnoho různých typů výhodných nabídek.

Proč nakupovat během Black Week?

Black Week, Black Friday a Cyber Monday jsou skvělé příležitosti, jak získat zlevněné produkty! Mnoho lidí využívá příležitost ke koupi svých vánočních dárků právě v tomto období, protože Black Week se koná chvíli před Vánoci. Kupte si něco pěkného pro sebe, nebo proč nekoupit pěkný dárek pro někoho, koho máte rádi - vašemu partneři, příteli nebo rodičům?

Co si mohu koupit od RevolutionRace během Black Week?

Samozřejmě RevolutionRace má během Black Friday a Black Week spoustu skvělých nabídek! Využijte příležitosti ke koupi vybraného outdoorového oblečení a oblečení za obzvlášť výhodné ceny pro muže i ženy. Vyberte si mezi produkty, jako jsou nepromokavé a větruodolné turistické a trekingové bundy, odolné outdoorové kalhoty, flísové košile a bundy, mikiny, tepláky, dlouhé kalhoty nebo jakýkoli z našich dalších outdoorových produktů. RevolutionRace nabízí spoustu zábavných, stylových a barevných outdoorových produktů, které jsou ideální pro všechny aktivity od turistiky, kempování, rybaření, sporty se psem až po procházky v lese nebo jen pro pobyt venku na zahradě. A samozřejmě - naším cílem je vždy nabídnout perfektní střih!

Jako obvykle, RevolutionRace nabízí v průběhu Black Week dopravu a vrácení zboží zdarma. Doufáme, že během Black Friday si vyberete mnoho skvělých outdoorových produktů pro vaše další dobrodružství!

 

Chcete-li se dozvědět více o tom, co nabízíme během Black Friday a mít informace o všech našich úžasných nabídkách - přihlaste se k odběru našeho newsletteru! 

Filtr
0 Produktů
Seřadit podle
Vybrané pro vás

Filtr

Zobrazit produkty ()

Black Friday 2021

Všechny skvělé nabídky outdoorových kalhot, bund a dalších produktů pro Black Friday a Black Week 2021 už teď důkladně připravujeme. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, abyste obdrželi všechny skvělé nabídky jako první!

×