Vyhledat produkt

Náš příběh

Všechno to začalo turistickými kalhotami se skvrnami od borůvek, půjčenou garáží a videem o produktu, které se stalo virálním.

V nepříliš vzdálené minulosti jsme pracovali na oddělení prodeje v odvětví outdoorového oblečení, ale snili jsme o spuštění naší vlastní outdoorové značky. Náš nápad jsme dostali na veletrhu, kde jsme si povídali s cestovatelkou, která byla nespokojená s vysokou cenou nových turistických kalhot. „Kalhoty jsou velmi kvalitní, ale byly tak drahé, že se jich dokonce bojím obléci do lesa. Co když si je zašpiním borůvkami a nepůjde to očistit? “, stěžovala si.
 
Během turistiky a dobrodružství po celém světě jsme se často cítili stejně. Zavedené outdoorové značky byly příliš drahé a navíc se jejich kalhoty špatně nosily a zdálo se, že jsou určeny pouze pro muže. A barvy? Padesát odstínů nudy.
 
Na trhu chyběla značka, která by vyráběla zábavné a kvalitní oblečení za rozumnou cenu, a my jsme si neustále mysleli, že by s tím někdo měl něco udělat. Během výstupu do základny pod Everestem se zrodila myšlenka na vytvoření společnosti RevolutionRace. Tím „někým“ jsme se nakonec stali my.

 

 

 

In the beginning, we ran the business out of Pernilla’s father’s garage

 

 

When we first started out we had much to learn. The fit was no good, the threads were too weak, and the workmanship was far from perfect. Twelve samples and a lot of headaches later we had a great looking first product – our original Nordwand pants! But when we visited our manufacturer in Vietnam, we realized that the pants hadn’t been made to our detailed specifications. The plant manager watched in horror while Niclas tore up twelve pairs of pants on the spot. The factory worked with several large brands and at the time, we were their smallest (but likely the most demanding) customer. We had a long emergency meeting and in the end they reluctantly ended up replacing the entire collection. Today we’re one of their biggest customers and we often laugh at the story. They’ll never choose the wrong thread for a RevolutionRace product again.

Once our production was up and running, we shot our first product video with no script, a cell phone camera and highly questionable lighting skills. After we posted it in our social media channels, our ads manager at Facebook called and told us to take it down because she was sure it would bomb. Three days later she called us back and apologized. At that point, the video had gone viral, with over a million views. People loved the genuine feel of the film. We still make our own films for social media but today we’re often assisted by our super skilled customers who help us make their own videos for us. We’re building the brand together with our customers. We often ask our customers what they want us to make next year, we read all the feedback on social media and we read all reviews. Together with our community we decide what our products will look like and which products to include – simple as that!

 

 

forsta-nicke-video_2014-1.gif

 

Společnost RevolutionRace v současnosti působí v 30 zemích a tento počet stále roste. Celosvětově jsme prodali více než milion kalhot a v našem internetovém obchodě jsme obdrželi  recenzí (z nichž většinu jsme přečetli). Přerostli jsme garáž a přesunuli se do kanceláře, která je dostatečně velká na to, aby našich 55 zaměstnanců bylo každý den šťastných. Ostatní věci se nezměnily. Tatáž továrna ve Vietnamu šíje naše kalhoty, ale dnes jsme jedním z jejich nejlepších zákazníků a dobří přátelé s majitelem. Stále děláme vlastní videa, pouze s trochu lepším osvětlením. Takto víte, že naše peníze utrácíme na důležité věci, například na vývoj lepších produktů pro naše zákazníky.
 
Jsme nadšenci přírody (více informací o naší ekologické politice najdete zde) a naším konečným cílem je, aby lidé vyšli ven a bavili se. Bez ohledu na to, zda máte rádi turistiku, horolezectví, lyžování, kempink, cestování, procházky se psem, sběr borůvek nebo vše výše uvedené, máme produkt, který je pro vás ten pravý. Vyrobený dobrodruhy, pro dobrodruhy.

 

Příroda je naším hřištěm.

Niclas a Pernilla Nyrensten
Zakladatelé, společnost RevolutionRace

team-rr-2020-low-1.jpg

×