Vyhledat produkt

Náš obchodní model

Nezajímáme se o zprostředkovatele.

Náš obchodní model je skutečně velmi jednoduchý. Naše outdoorové oblečení prodáváme pouze online, přímo zákazníkům. Díky tomu, že jsme vynechali zprostředkovatele a maloobchodníky, můžeme rychleji uvádět na trh nové produkty. Zatímco jiným značkám vývoj nového produktu trvá obvykle rok, nám to trvá pouze šest měsíců. Rychlejší a štíhlejší proces bez zprostředkovatelů znamená, že můžeme nabídnout kvalitní oblečení za rozumnou cenu.
 
Nad celým naším dodavatelským řetězcem udržujeme přísnou kontrolu, od návrhů, které vytváříme v naší švédské centrále a technických materiálů, které vyvíjíme, až po vybrané továrny, které vyrábějí oblečení podle našich podrobných specifikací. 
 
Zatímco většina outdoorových značek každoročně vymění téměř kompletní produktovou řadu, většina naší produktové řady je po celý rok stejná. Raději vylepšíme produkty, které naši zákazníci znají a milují, než bychom je měli nahradit něčím jiným, jen abychom byli v souladu s přechodnou módou. Když už mluvíme o našich zákaznících − věděli jste, že naše angažovaná online komunita se aktivně podílí na vývoji našich produktů? Sdílením čestných recenzí a komentářů na našich sociálních sítích můžete i vy vyjádřit svůj názor při rozhodování o nových barvách nebo inovacích.
 
Společně vylepšujeme naše produkty, abyste mohli vyjít ven a bavit se.

×