Vyhledat produkt

 

Průvodci RevolutionRace

Průvodce kalhotami

Náš průvodce kalhotami vám pomůže najít outdoorové kalhoty, které dokonale padnou vám i vašemu dobrodružství. Náš sortiment kalhot má pro každého něco; ať už jdete na pěší turistiku, rybaření nebo zápasíte s medvědem.

Průvodce kalhotami  → 

Průvodce bundami

Náš Průvodce bundami vám pomůže najít perfektní bundu pro vaše další dobrodružství. Od lehkých větrovek po teplé, izolační bundy nebo turistické bundy; máme bundy vhodné pro každou příležitost.

Průvodce bundami  → 

Vrstvení - průvodce

Ať už lezete po horách, zápasíte s medvědy nebo venčíte psa, máme pro vás perfektní oblečení pro vaše dobrodružství! Naučte se, jak zůstat v teple pomocí těchto jednoduchých triků!

Vrstvení - průvodce  

Zimní počasí - průvodce

Když si člověk hraje ve sněhu, tak je obvykle celý mokrý a je mu zima. Proto je vhodné vybrat si takovou vnější vrstvu, která zabraňuje pronikání vlhkosti, a izolační vrstvu, která udržuje vaše tělesné teplo. 


Zimní počasí - průvodce  

Průvodce velikostmi

Na správné velikosti záleží. Dozvíš se, jak správně měřit, než si objednáš naše turistické, trekové a jiné outdoorové oblečení.

Průvodce velikostmi  

Péče o oblečení

Koupil sis nějaké outdorové oblečení a co teď? Zjisti, jak správně prát, sušit, impregnovat a pečovat o oděvy, aby vydržely co nejdéle.

Péče o oblečení  

×