Hledat podle kategorie, produktu, aktivity...

 

Průvodci RevolutionRace

Průvodce kalhotami

Náš průvodce kalhotami vám pomůže najít outdoorové kalhoty, které dokonale padnou vám i vašemu dobrodružství. Náš sortiment kalhot má pro každého něco; ať už jdete na pěší turistiku, rybaření nebo zápasíte s medvědem.

Průvodce kalhotami  → 

Průvodce bundami

Náš Průvodce bundami vám pomůže najít perfektní bundu pro vaše další dobrodružství. Od lehkých větrovek po teplé, izolační bundy nebo turistické bundy; máme bundy vhodné pro každou příležitost.

Průvodce bundami  → 

Průvodce počasím

Pokud nakupujete na RevolutionRace, neexistuje špatné počasí!


Průvodce počasím  

Vrstvení - průvodce

Ať už lezete po horách, zápasíte s medvědy nebo venčíte psa, máme pro vás perfektní oblečení pro vaše dobrodružství! Naučte se, jak zůstat v teple pomocí těchto jednoduchých triků!

Vrstvení - průvodce  

Vodní sloupec - průvodce voděodolným oblečením

Při pobytu venku je ochrana proti vnějším vlivům nezbytná. Klíčem k pohodlí za každého počasí je nepromokavé a prodyšné svrchní oblečení. Bundy a kalhoty z nepromokavého materiálu jsou prvním krokem k tomu, abyste zůstali v suchu a užili si zábavu venku. Pomůžeme vám porozumět všemu, co potřebujete vědět pro správný výběr bundy nebo kalhot.

Průvodce voděodolností 

Průvodce velikostmi

Na správné velikosti záleží. Dozvíš se, jak správně měřit, než si objednáš naše turistické, trekové a jiné outdoorové oblečení.

Průvodce velikostmi  

Péče o oblečení

Koupil sis nějaké outdorové oblečení a co teď? Zjisti, jak správně prát, sušit, impregnovat a pečovat o oděvy, aby vydržely co nejdéle.

Péče o oblečení  

×