Doprava zdarma a 30 dní na bezplatné vrácení
Švédský design a kvalita
4,6 průměrné hodnocení s 460 000+ recenzí
Hledat podle kategorie, produktu, aktivity...
Cart icon
Dámské
Pánské
Doplňky
Nabidka
Průvodci
image

♥ Valentýn ♥

Dárkový průvodce

Vezměte mě do Gift Shop

image

Doprava zdarma a 30 dní na bezplatné vrácení

Nejlepší výběr dárků

Hledáte tipy na dárky pro své blízké nebo dokonce pro sebe?

Pak jste na správném místě! Najděte perfektní tip na dárek pro mámu, tátu, přítele, přítelkyni nebo kohokoli jiného, ​​kdo si podle vás zaslouží něco trochu navíc!

image

Nápady na dárky pro táborníka

Ať už se chystáte kempovat nebo glampovat, máme pro vás vybavení pro vaši další výpravu!

Pro táborníka

image

Nápady na dárky pro horolezce

Vybavení, které vám pomůže vynést horolezce na horu, aniž byste museli slevit z kvality!

Pro horolezce

image

Tipy na dárky pro lyžaře

Chlad a sníh nemají šanci, když má lyžař na sobě správnou výstroj!

Pro lyžaře

Kdo by neměl rád měkké dárky?

image

Tipy na dárky pro něj

Možná váš přítel hledá novou bundu pro nadcházející dobrodružství? Potřebuje tatínek multifunkční kalhoty na dlouhé procházky lesem? Nebo možná máte bratra, tchána, kamaráda nebo syna, který by chtěl nějaké nové rukavice nebo teplou čepici? Podívejte se dále – máme tipy na dárky pro všechny muže ve vašem životě!

Pro něj

image

Tipy na dárky pro ni

Shání vaše přítelkyně pár multifunkčních a tvarujících outdoorových džín? Potřebuje maminka pohodlné kalhoty pro každodenní aktivity nebo pobyt v přírodě? Nebo máte kamarádku, sestru, dceru či tchyni, která potřebuje výbavení na bezstarostné procházky se psem? Zde najdete nápady na dárky pro všechny ženy ve vašem životě!

Pro ni

Hledáte tipy na dárky a nevíte kde začít?

Nebojte se, máme vás na dosah! V našem průvodci dárky najdete spoustu inspirace, čím obdarovat lidi, o kterých si myslíte, že si zaslouží něco extra. Samozřejmě nabízíme vybavení pro každý typ outdoorové aktivity, ať už je to venčení psa, turistika, horolezectví nebo kanoistika. Naše vybavení také skvěle funguje, když se budete poflakovat v garáži nebo být shrbený nad keři na zahradě! A po celodenním pobytu venku? Stačí se zachumlat do útulného setu, pár vlněných ponožek a horkého šálku kakaa. V našem dárkovém obchodě máme pro každého něco!

Tipy na dárky pro milovníky outdooru?

Pokud jste vy nebo váš milovaný někdo, kdo miluje pobyt v přírodě stejně jako my, pak bude milovat naprosto vše, co mu darujete a souvisí s přírodou! Co takhle nějaké odolné a multifunkční kalhoty, které je vynesou na tu horu nebo přes ten potok, aniž byste museli slevit z kvality? Nebo snad větru a voděodolná bunda pro dobrodružství nebo každodenní život? Procházka se psem ve výstroji vyrobeném pro venkovní použití dělá procházku zábavnější a jízda na saních ve správném oblečení s dětmi vám pomůže vytvořit vzpomínky na zbytek vašeho života. A v neposlední řadě jsou také doplňky!

Před nákupem dárků se dobře připravte!

Naše nejlepší tipy pro bezstarostné nakupování jsou být venku včas a být dobře připraveni. Tip je například zjistit, která velikost je ideální ještě před nákupem pomocí našeho průvodce velikostí! Samozřejmě nabízíme dopravu zdarma a 30 dnů na vrácení zdarma, ale zakoupením správné velikosti od začátku dostanou vaši blízcí příležitost užít si dárky přímo, místo aby běhali tam a spátky na poštu!

×