Vyhledat produkt
Nakupovat

Doprava a dodání

Víme, že chcete jít ven, a proto tvrdě pracujeme na tom, abychom splnili naše přepravní a dodací lhůty. Máte-li dotazy týkající se dopravy, odpovědi najdete níže. Pokud se chcete dozvědět více, můžete vždy kontaktovat náš přátelský zákaznický servis.

Poštovné
Naše doprava je vždy ZDARMA! Není nutný žádný minimální nákup. Tím pádem budete mít více peněz na dobrodružství.

Termín doručení

Vaše produkty obvykle doručíme do 2 až 5 pracovních dnů ode dne zadání objednávky. (V případě, že  se produkty rychle prodávají, protože probíhá populární kampaň, může dodávka trvat o něco déle, než je obvyklé.)

Naši logističtí partneři

Spolupracujeme s několika logistickými partnery, abychom vaši objednávku k vám dostali co nejrychleji a nejefektivněji. V České republice jsou objednávky doručovány společností UPS nebo Českou poštou.

Budu moci sledovat svou objednávku?

Větší balíčky doručované naším distribučním partnerem UPS sledovat lze.

Jak bude můj balíček doručen?

Závisí to od velikosti balíčku. Malé balíčky jsou obvykle doručovány přímo do vaší poštovní schránky a větší balíčky půjdou do nejbližšího servisního bodu, pokud v době doručení nebude nikdo doma.

Kdy si mohu vyzvednout svůj balíček?

Pokud je váš balíček odeslán do servisního bodu, obdržíte avízo o zásilce, SMS nebo e-mail, až bude připraven k vyzvednutí.

Co se stane, když se mi nepodaří vyzvednout balíček?

V případě, že si zásilku nevyzvednete, bude nám vrácena a máme právo na úhradu našich ztrát účtovat poplatek 400 Kč.

Co mám dělat, když jsou mé produkty během dodání poškozeny?

Pokud se domníváte, že se s vašimi produkty při dodávce něco stalo, kontaktujte náš zákaznický servis do dvou dnů od převzetí zboží. Přečtěte si více o poškozených produktech v našich všeobecných obchodních podmínkách.

Co když chci něco vrátit?

Nestresujte se, pokud váš produkt neodpovídá vašim představám, zde naleznete podrobné pokyny, jak jej vrátit. Vrácení zboží je zdarma, pokud použijete přibalené předplacené štítky pro vrácení zboží.

Vyberte si svou velikost
×