Hledat podle kategorie, produktu, aktivity...
Boty
Kabely

Náš produkt

Náš produkt

Dlouhotrvající 

Navrhujeme a vybíráme materiály tak, aby odpovídaly účelu výrobku. Perfektně sedí, s vyztužením tam, kde je potřeba, s extra švy na exponovaných částech a vyrobeno z materiálů vhodné pro různé počasí a různé aktivity.
 

Dodavatelská spolupráce 

Vyrábíme s dodavateli, kteří chápou naši snahu o odolnost a kteří vynakládají mimořádné úsilí na pevnost každého švu. Spolupracujeme s dodavateli, společně vyvíjíme techniky, díky nimž jsou produkty RevolutionRace nejodolnější na světě.
 

Testování

Naše produkty neúnavně testujeme. Každý nový produkt a výrobní proces je testován v laboratoři i v reálném životě našimi zaměstnanci a zkušenými testery
 

Výběr zákazníka

Také úzce spolupracujeme s naší komunitou na vývoji lepších materiálů a modernizaci těch stávajících. K dnešnímu dni jsme obdrželi více než 397 815 skutečných recenzí od zákazníků, kteří si zakoupili naše produkty, a mnoho z nich se opakovaně vrací. Čteme každou zákaznickou recenzi a vážíme si všech komentářů, které dostáváme prostřednictvím sociálních sítí, ať už nám fandíte nebo navrhujete vylepšení. (Moc vám děkujeme.) 

Silnější nit může způsobit trvanlivý rozdíl

Když jsme vyvinuli náš první produkt Nordwand Pants, dvanáctkrát jsme vzorky odmítli, protože jsme nebyli spokojeni s kvalitou nitě. Netřeba dodávat, že jsme v té době nebyli tím nejjednodušším zákazníkem, ale nikdy bychom neobětovali kvalitu, abychom se stali populárními. Princip, který máme dodnes.  

Zajímavost: věděli jste, že se na oplátku vrátily naše první kalhoty Nordwand Pants? Poté se stalo naším posláním vždy vyhovět potřebám zákazníka. Nejsme spokojeni, dokud nebudete vy jako zákazník zcela spokojeni.

Prodloužení životnosti produktu

Naše produkty vydrží déle a mají menší dopad na životní prostředí během používání zákazníkem, pokud je o ně pečováno správným způsobem a po ukončení používání je dodáno. Aktualizovali jsme všechny naše štítky péče, abychom s tím našim zákazníkům pomohli. I když děláme maximum pro výrobu odolných oděvů, někdy se rozbijí. Žádný zákazník by neměl vyhodit produkt RevolutionRace pro roztržení nebo díru. Je součástí její historie. Mělo by se to jen opravit! Vyvinuli jsme opravné sady a doufáme, že budou brzy dostupné online.

Bezpečnost produktu

Naše produkty musí být vždy bezpečné. Zaručujeme, že přísnou chemickou politikou a testovací procesy. V roce 2019 jsme se rozhodli zcela upustit od používání PFC (perfluorovaných sloučeniny) v našem materiálu a úpravách. PFC je skupina chemikálií často používaných v svrchní oděvy s dlouhou životností odpuzující vodu a nečistoty. Výzkum však zdokumentoval jejich perzistence v prostředí a jejich škodlivé účinky. Jako vysoce účinná alternativa, používáme Bionic-Finish Eco úpravu, patentovanou technologii bez fluoru od společnosti Rudolf Group.

Žádné škodlivé PFC v našich produktech!
pfc-no-harmful-pfcs-in-our-products.svg

Naše kalhoty Nordwand a RVRC GP Pro z recyklovaného polyesteru a polyamidu

Společně se dvěma našimi nejdůvěryhodnějšími partnery jsme předělali dvě z našich nejprodávanějších kalhot z recyklované látky.

“Nebylo možné slevit z kvality a životnosti“

Po mnoha testech a ještě více testech si myslíme, že jsme vyvinuli recyklované tkaniny, které jsou stejně dobré jako současné tkaniny RVRC GP Pro a Nordwand. V červnu 2021 jsme předběžně uvedli na trh dvě barvy. Jsme velmi rádi, že vidíme reakci zákazníků.

Najděte si své oblíbené

Recenze

4.6

397815

×