Vyhledat produkt

 

 

Naše oblečení 

 

 

 

Náš cíl

 

Vyrábíme nejodolnější oblečení.

Odvětví outdoorového oblečení čelí dilematu. Příliš mnoho oděvů nevydrží opotřebení způsobené každodenními outdoorovými aktivitami. Ty oděvy, které to vydrží, jsou neskutečně drahé. Přinášíme změnu tím, že nabízíme cenově dostupné oblečení, které vydrží mnoho let, a to i v těch nejtěžších podmínkách.
 
Naším cílem je vyrábět elegantní outdoorové oblečení, které chrání před počasím a zároveň se výborně nosí. Kombinací odolných technických membrán s měkkými pružnými částmi a materiály odvádějícími vlhkost vytváříme multifunkční hybridní oblečení, které je možné použít na široké spektrum outdoorových aktivit. Ten druh oblečení, který milujeme a používáme i my.

Vartmal.gif

Vår första produkt.png

 

Náš první produkt

 

Na naše oblečení používáme pouze vysoce kvalitní materiály a zpevňujeme všechny švy, abychom zajistili, že vydrží. Když jsme vyvíjeli náš první produkt, kalhoty Nordwand, vzorky jsme dvanáctkrát zamítli, protože jsme nebyli spokojeni s kvalitou vlákna. (Netřeba dodávat, že jsme v té době nebyly tím nejjednodušším zákazníkem tohoto dodavatele, nikdy bychom však neobětovali kvalitu, abychom se sami staly populárními.) Také úzce spolupracujeme s naší komunitou na vývoji lepších materiálů a vylepšování těch stávajících. 

 

Přečtěte si více zde

 

 

Volba zákazníků

 

Do dnešního dne jsme obdrželi více než skutečných recenzí od zákazníků, kteří si koupili naše produkty, a mnozí se opakovaně vracejí. Čteme všechny recenze zákazníků a vážíme si všechny komentáře, které dostáváme prostřednictvím sociálních sítí, bez ohledu na to, zda nás povzbuzujete nebo navrhujete zlepšení. (Opravdu děkujeme!)

costumer chi.jpg

Vi testar på riktigt.png

 

 

Testujeme doopravdy

 

Zatímco v oděvním průmyslu se produkty testují v laboratořích, my testujeme trvanlivost našich oděvů v náročných podmínkách v reálném životě. Mnozí z našich zákazníků používali naše kalhoty několik let, aniž by se opotřebovaly, někteří v našem oblečení dokonce vyšplhaly na hory vysoké 6 000 metrů. Na to, abyste ocenili kvalitu a trvanlivost našeho oblečení samozřejmě nemusíte být nadšencem pro adrenalinové sporty. Stejně dobře se hodí na hraní se psem, procházky v lese nebo na výlet do města.

Chcete si přečíst více o tom, jak se vyrábí naše oblečení?

 

Přečtěte si více zde


 

Naše oblečení  

 

Dnes je Nordwand stále jedním z bestsellerů RevolutionRace, ale ke kalhotám se přidal široký sortiment minimálně stejně kvalitního outdoorového oblečení. Ať už se chystáte na procházku nebo lezení po horách, měli byste se v našem oblečení cítit pohodlně, abyste se mohli soustředit na to, co je důležité - bavit se v přírodě.

Najděte si své oblíbené

S_costumer_Reviews_.jpg

icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg

Skvělé kalhoty!

Jsem opravdu potěšen mým nákupem, pěkná barva a elastický pas opravdu přispívá k pohodlí.

-Stuart R. 

Zkontroluj je →

J_costumer_Reviews_.jpg

icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-empty.svg

Brilantní!

Opravdu skvělý produkt a služba - objednáme další produkty!

-Jason G

Zkontroluj je →

K_costumer_Reviews_.jpg

icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-half.svg

Úžasné!

Perfektní fit. Pohodlné, ale odolné. Absolutně je miluji. Pravděpodobně je budu nosit, dokud se nerozpadnou.

-Kelly M.

Zkontroluj je →

×