Vyhledat produkt

Naše oblečení

Vyrábíme nejodolnější oblečení.

Odvětví outdoorového oblečení čelí dilematu. Příliš mnoho oděvů nevydrží opotřebení způsobené každodenními outdoorovými aktivitami. Ty oděvy, které to vydrží, jsou neskutečně drahé. Přinášíme změnu tím, že nabízíme cenově dostupné oblečení, které vydrží mnoho let, a to i v těch nejtěžších podmínkách.
 
Naším cílem je vyrábět elegantní outdoorové oblečení, které chrání před počasím a zároveň se výborně nosí. Kombinací odolných technických membrán s měkkými pružnými částmi a materiály odvádějícími vlhkost vytváříme multifunkční hybridní oblečení, které je možné použít na široké spektrum outdoorových aktivit. Ten druh oblečení, který milujeme a používáme i my.

hiker_wearing_revolutionrace-1.jpg

 

revolutionrace_couple-2.png

Na naše oblečení používáme pouze vysoce kvalitní materiály a zpevňujeme všechny švy, abychom zajistili, že vydrží.

Když jsme vyvíjeli náš první produkt, kalhoty Nordwand, vzorky jsme dvanáctkrát zamítli, protože jsme nebyli spokojeni s kvalitou vlákna. (Netřeba dodávat, že jsme v té době nebyly tím nejjednodušším zákazníkem tohoto dodavatele, nikdy bychom však neobětovali kvalitu, abychom se sami staly populárními.) Také úzce spolupracujeme s naší komunitou na vývoji lepších materiálů a vylepšování těch stávajících. Do dnešního dne jsme obdrželi  skutečných recenzí od zákazníků, kteří si koupili naše produkty, a mnozí se opakovaně vracejí. Čteme všechny recenze zákazníků a vážíme si všechny komentáře, které dostáváme prostřednictvím sociálních sítí, bez ohledu na to, zda nás povzbuzujete nebo navrhujete zlepšení. (Opravdu děkujeme!)
 
Zatímco v oděvním průmyslu se produkty testují v laboratořích, my testujeme trvanlivost našich oděvů v náročných podmínkách v reálném životě. Mnozí z našich zákazníků používali naše kalhoty několik let, aniž by se opotřebovaly, někteří v našem oblečení dokonce vyšplhaly na hory vysoké 6 000 metrů. Na to, abyste ocenili kvalitu a trvanlivost našeho oblečení samozřejmě nemusíte být nadšencem pro adrenalinové sporty. Stejně dobře se hodí na hraní se psem, procházky v lese nebo na výlet do města.
 
Naše oblečení bude vaším společníkem na malých i velkých outdoorových dobrodružstvích.

S_costumer_Reviews_.jpg

icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg

Skvělé kalhoty!

Jsem opravdu potěšen mým nákupem, pěkná barva a elastický pas opravdu přispívá k pohodlí.

-Stuart R. 

Zkontroluj je →

J_costumer_Reviews_.jpg

icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-empty.svg

Brilantní!

Opravdu skvělý produkt a služba - objednáme další produkty!

-Jason G

Zkontroluj je →

K_costumer_Reviews_.jpg

icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-solid.svg icon-star-half.svg

Úžasné!

Perfektní fit. Pohodlné, ale odolné. Absolutně je miluji. Pravděpodobně je budu nosit, dokud se nerozpadnou.

-Kelly M.

Zkontroluj je →

×