Hledat podle kategorie, produktu, aktivity...
Boty

Připravte se na deštivé počasí!

Pokud nakupujete na RevolutionRace, neexistuje špatné počasí!

Nedopusťte, aby vám déšť zabránil užít si přírodu - stačí si vybrat správné oblečení, které vás udrží v suchu.
Všechno naše oblečení je nepromokavé s různými hodnotami vodního sloupce i prodyšnosti. Nejdůležitější je najít to, co vám a vašim aktivitám vyhovuje nejlépe.

Nejlepší výběr nepromokavého oblečení od RevolutionRace

Hodnoty vodního sloupce a povrchové úpravy DWR

Vodní sloupec

Hodnota vodního sloupce udává tlak vody v milimetrech, který je látka schopná udržet, než materiál začne propouštět. Představte si, že na oblečení umístíte skleněnou trubici naplněnou vodou. Když trubici naplníte do 15 000 mm, tj. 15 m a tkanina vodu propustí, pak bude mít oblečení hodnotu vodního sloupce 15 000 mm.

Všechno naše nepromokavé oblečení je označeno hodnotou vodního sloupce, takže snadno poznáte, do jaké míry je dané oblečení nepromokavé. Je to certifikát pro vás jako zákazníka, že voděodolnost oblečení byla testována. RevolutionRace také testuje veškeré voděodolné vybavení v přírodě, aby byla zaručena funkčnost v jakémkoli ročním období a počasí.

Povrchová úprava DWR 100% bez PFC

RevolutionRace používá na všechny produkty úpravu DWR 100% bez PFC. DWR je zkratkou pro Durable Water Repellent (odolná voděodpudivost). Účelem této úpravy je zabránit promočení látky, která je potom těžká a studená a negativně ovlivňuje její funkčnost. DWR způsobí to, že voda stéká z oděvu po kapkách. Z dlouhodobého hlediska může být úprava DWR poškozena opotřebením, nečistotami a potem, což je důvod, proč je potřeba nepromokavé prodyšné oděvy znovu impregnovat. Pokud si všimnete, že váš oděv absorbuje vodu, doporučujeme vám jej vyprat a usušit v sušičce, aby se povrchová úprava DWR znovu obnovila. Jednou za čas vám doporučujeme impregnovat oděv pomocí spreje RevolutionRace Heat Wax.

Tipy na deštivé dny

icon-checkmark.svg Větrání a prodyšnost

Mějte na paměti, že pot je také vlhkost, která může ochladit tělo a utlumit dobrou náladu na treku. Nejvyšší hodnota vodního sloupce není vždy nejdůležitější, pokud se budete hýbat; je také důležité mít oblečení, které dýchá. Najděte rovnováhu, která vám a vaší aktivitě nejlépe vyhovuje.

icon-checkmark.svg Lepené švy

Vybírejte svrchní oblečení, které má lepené švy a voděodolné zipy. Právě tato místa jsou nejméně vodotěsná a promoknou jako první.

icon-checkmark.svg Přiléhavá kapuce

Dobrá kapuce je vaším nejlepším společníkem, když leje jako z konve. Vyberte si kapuci, která je o něco delší a chrání obličej. Je důležité, aby ji šlo dobře utáhnout, pokud hodně fouká. Dobrým tipem je také nosit čepici pro větší ochranu.

Jakému počasí budete čelit

Když se obloha najednou otevře

Naše bunda a kalhoty Typhoon jsou nepromokavé, odvětrávané a extrémně lehké. Vzhledem k tomu, že jsou snadno uloženy ve vlastní kapse, jsou ideální pro nošení v batohu, pokud předpovídáte špatné počasí. Když začnou padat první kapky deště, stačí vytáhnout soupravu Typhoon a přetáhnout ji přes oblečení. Díky zipu podél celé nohavice je můžete okamžitě nosit!
Další informace o naší kolekci → 

Vodní sloup: 20 000 mm
Prodyšnost: 10 000 g/m²/24h
Hmotnost bundy: 376 g ve velikosti Medium (pánská)
Hmotnost kalhot: 298 g ve velikosti Medium (pánská)
Určeno pro: Všechno, Rybolov, Sportování se psem, Turistika
 

Podívejte se →

 

Když leje jako z konve

Cyclone je určena pro extrémní počasí, je vodotěsná, větruodolná a extrémně prodyšná. Je vybavena naší nejlepší membránou Hypershell® Pro s BIONIC-FINISH®ECO bez PFC. Je vyrobena z vysoce roztažitelného materiálu pro dokonalé přilnutí a s plně lepenými švy.
Další informace o naší kolekci →

Vodní sloup: 15 000 mm
Prodyšnost: 20 000 g/m²/24h
Hmotnost bundy: 680 g ve velikosti Medium (pánská)
Hmotnost kalhot: 540 g ve velikosti Medium (pánská)
Určeno pro: Zimní sport, Všechno, Rybolov, Horolezectví, Turistika

Podívejte se →

 

Na procházku v dešti

Silence ProShell 2.0 je bunda, kterou můžete využít pro všechny druhy outdoorových aktivit. Lepené švy spolu s membránou Hypershell® Pro dělají bundu nepromokavou. Vysoce roztažitelná membrána je decentní a příjemná na dotek. Nyní vylepšená novou tkaninou a vodotěsnými zipy YKK.

Vodní sloup:  20 000 mm
Prodyšnost: 10 000 g/m²/24h
Hmotnost bundy: 650 g ve velikosti Medium (pánská)
Hmotnost kalhot: : 474 g ve velikosti Medium (pánská)
Určeno pro: Zimní sport, Rybolov, Sportování se psem, Horská cyklistika, Turistika, Všechno
 

Podívejte se →

 

Když jsou přeháňky

Monsoon Jacket je naše první delší multifunkční bunda vyvinutá tak, aby bez kompromisů obstála v jakémkoliv počasí. Má membránu Hypershell® Performance s ošetřením BIONIC-FINISH®ECO bez PFC, která odolá větru i vodě. Všechny zipy jsou YKK® AquaGuard a švy jsou plně podlepené, aby zadržovaly vlhkost.

Vodní sloup: 10 000 mm
Prodyšnost: 10 000 g/m²/24h
Hmotnost bundy: 814 g ve velikosti Medium (Ženy)
Určeno pro: Turistika, Všechno, Urban, Rybolov, Horolezectví, Sportování se psem
 

Podívejte se →

 

×